ZAPRASZAMY NA AGROTRAVEL 2018

ZAPRASZAMY NA AGROTRAVEL 2018

 

          Zarząd LGR „7 Ryb”  zaprasza chętnych mieszkańców lub osoby działające na obszarze LGR „7 Ryb”, do  zaprezentowania swoich produktów rękodzielniczych i rzemieślniczych oraz regionalnych produktów spożywczych podczas X Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE Kielce 2018.

W dniach 20-22 kwietnia 2018 r. Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” będzie aktywnie promować obszar działania LGR-u na X Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE w Kielcach. Targi AGROTRAVEL to największa tego typu impreza w Polsce pod względem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. W kolejnej odsłonie targów swoją ofertę prezentować będą gospodarstwa oraz stowarzyszenia agroturystyczne, a także lokalne i regionalne organizacje i ośrodki turystyczne. Uzupełnieniem wystawy będą liczne degustacje lokalnych i regionalnych produktów.

W związku z powyższym, chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału i zaprezentowania swoich  produktów podczas targów AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE. Koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia (śniadania, obiadokolacje) pokrywane są przez Stowarzyszenie, ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze 2014 – 2020” umowa o dofinansowanie 00005-6523.4-SW1510005/17.

© 2017 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb Realizacja: IDcom JST